Sherr mes dy kangurësh para një lokali

  • E.K /
  • 03 dhjetor 2020 - 12:28
Sherr mes dy kangurësh para një lokali

Pamjet vijnë nga Australia, ku dy kangurë u përfshinë në një sherr me grushte pranë një lokali dhe një numër i madh kangurësh të tjerë i vështronin.

Ngjarja është regjistruar rastësisht nga një klient i tavernës “John Forrest”, që ndodhet në lindje të qytetit të Perthit.

Në video shihen dy kangurë meshkuj që shkëmbejnë grushte me njëri tjetrin sikur të kishin një grindje të vërtetë.

(Kosova Sot Online)