Sherr me stafin e supermarketit, punonjësi përfundon në spital, gruaja goditet në fytyrë

  • A.P /
  • 01 shkurt 2021 - 16:53
Sherr me stafin e supermarketit, punonjësi përfundon në spital, gruaja goditet në fytyrë

Pamjet e publikuara nga një supermarket në zonë tregojnë se si një prej klientëve sulmon punonjësin e sigurisë pasi e tërheq jashtë biznesit.

Më pas mbërrijnë punonjësit e tjerë të supermarketit të cilët shtrijnë në tokë burrin dhe një prej tyre nis ta godasë me grushta.

Sipas Daily Mail, besohet se sherri ka nisur pasi burri ishte treguar abuziv me stafin.

(Kosova Sot Online)