Nuhati këmbët e babit, reagimi i vajzës së vogël bën shumë persona të qeshnin

  • E.K /
  • 03 mars 2021 - 14:09
Nuhati këmbët e babit, reagimi i vajzës së vogël bën shumë persona të qeshnin

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait.

Ajo iu afrua babait dhe nuhati, por aroma nuk e kënaqi.

Ajo filloi të kollitej dhe të qeshte.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga ViralHog

(Kosova Sot Online)