Fermeri kap riqebullin nga qafa, e kritikon për pulat që i hëngri në kotec

  • A.P /
  • 05 mars 2021 - 20:58
Fermeri kap riqebullin nga qafa, e kritikon për pulat që i hëngri në kotec

Një fermer kanadez ka regjistruar veten e tij teksa mbante një riqebull të egër nga lëkura e qafës, teksa e kritikonte për masakrën që sapo kishte kryer në kotecin e pulave.

Chris Paulson, nga rajoni i British Columbia, tha se e kishte ndërprerë macen e egër te njohur si ‘links kanadez’, teksa i vriste pulat dhe ishte përpjekur ta trembte që të largohej.


(Kosova Sot Online)