Pronarja befason me dhomën që ia rregullon maces

  • E.K /
  • 03 qershor 2021 - 10:09
 Pronarja befason me dhomën që ia rregullon maces

Një grua krijuese bëri një kopje mini të dhomës së ndenjes për macen e saj.

Gjithçka filloi kur 32-vjeçarja, Denis Allen i bleu maces së saj një karrige lëkundëse miniaturë.

Ashtu si ajo që ka në dhomën e saj të ndenjes. Kjo i dha asaj idenë për të shkuar një hap më tej dhe për të bërë dhomën e saj mini të jetesës për kafshën e saj shtëpiake.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme se çfarë ndodhi më tutje.

(Kosova Sot Online)