Gruaja lakuriq shkatërron lokalin, ndërhyn policia

  • 07 qershor 2021 - 12:50
 Gruaja lakuriq shkatërron lokalin, ndërhyn policia

Ky është momenti kur një grua e zhveshur ka shkatërruar një lokal në Florida, para se policia të ndërhynte duke e qëlluar me një armë që të trullos.

“Daily Mail” shkruan se është fjala për 53-vjeçaren, Tina Kindred, e cila ishte “jashtë kontrollit”, kur bëri gjestin e papritur.

Zyra e policisë lokale ka njoftuar se pasi e kanë qëlluar, e kanë dërguar në paraburgim.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga mediat e huaja, Kindred shihet teksa qëndron nuk në banakun e lokalit dhe nis e hedh në tokë të gjitha gjërat.

Sipas policisë, kjo ngjarje ka ndodhur në Outback Steakhouse, ndërsa më herët ajo kishte bërë të njëjtin incident edhe në Mojo Grill.

(Kosova Sot Online)