Hedh divanin nga dritarja, për pak sa nuk vret fqinjën(VIDEO)

  • G.G /
  • 21 qershor 2021 - 09:33
Hedh divanin nga dritarja, për pak sa nuk vret fqinjën(VIDEO)

Një burrë që përtoi të zbriste divanin e tij të vjetër dhe ta çonte në koshin e plehrave, vendosi që më mirë ta hidhte këtë divan nga kati i tretë, duke rrezikuar që të dëmtonte seriozisht fqinjën e tij.

Një video tregon se si divani bie shumë pranë gruas që sapo del nga hyrja e pallatit, e cila shtang dhe ia bën me dorë fqinjit të pakujdesshëm.

Ngjarja ka ndodhur në periferi të Stambollit.

“Nuk pashë njeri poshtë dhe thashë ta hidhja divanin e vjetër. Por, papritur doli fqinja ime, që për pak sa nuk u shtyp nga divani. Fatmirësisht, shpëtoi. Mund të isha bërë vrasës”, tha burri përtac.

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2021/06/iFgcTmCeiGqbDcXwTf7u_21_634d07f39a919e9458d76bcbbd0c1a43_video_360p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)