E pabesueshme: Qeni pikturon një lule me penel

  • E.K /
  • 24 korrik 2021 - 13:25
E pabesueshme: Qeni pikturon një lule me penel

Kemi parë plot piktura nga gjithfarë artistësh. Natyrë, art dhe abstraksion.

Por asnjëherë nuk kemi parë një qen që të marrë penelin dhe të pikturojë një lule.

Video që shikoni më poshtë është bërë virale dhe tregon këtë qen teksa merr penelin dhe nis të lyejë me të një tablo.

Më pas vijon me pikturimin e një luleje dhe padyshim ia ka dalë ta bëjë ndoshta edhe më mirë se disa njerëz.

(Kosova Sot Online)