Me pelena dhe një sandale, video e vajzës së vogël duke ikur nga shtëpia bëhet virale

  • G.G /
  • 03 shtator 2021 - 12:49
Me pelena dhe një sandale, video e vajzës së vogël duke ikur nga shtëpia bëhet virale

Videoja e tentativës së një bebi për t’u larguar nga shtëpia e tij i indinjuar, ka marrë rreth 8 milionë klikime në TikTok.

Tionna Clark filmoi djalin e saj, Prince Christopher, duke shkuar drejt derës së jashtme dhe duke u munduar që ta hapë atë, i veshur vetëm me pelena dhe një sandale.

“Vetëm sepse i hoqa serialin CoComelon për të folur në qetësi në telefon”, shkroi gruaja në përshkrimin e videos.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2021/09/Snaptik_6988447162271091973_tionna-clark.mp4

(Kosova Sot Online)