Donte të binte shumë në sy, por më pas bëri një lëvizje për të cilën u pendua menjëherë

  • E.K /
  • 28 June 2022 - 13:46
Donte të binte shumë në sy, por më pas bëri një lëvizje për të cilën u pendua menjëherë

Pronari i një Lamborghini Huracan nuk mbeti imun pasi e “pushtuan” emocionet para njerëzve që po e vështronin veturën e tij luksoze rrugëve të Floridës në ShBA.

Duke vozitur nëpër rrugët e qytetit të Miamit, shoferi i Lamborghinit doli nga vetura në të cilën po shoqërohej nga një vajzë bukuroshe dhe vendosi të përshëndesë ‘audiencën’ dhe t’i japë atyre mundësi që t’i bënin foto.

Në vend që të bënte foto pa bërë përpjekje për të marrë shumë vëmendje, i rrëmbyer nga atmosfera në rrugë, ai vendosi të hidhej në xhamin e përparmë të makinës së tij.

(Kosova Sot Online)