Një breshkë ndjek një mace në Ukrainë dhe TikTok ‘çmendet’

  • E.K /
  • 11 July 2022 - 15:20
Një breshkë ndjek një mace në Ukrainë dhe TikTok ‘çmendet’

Një video e ngarkuar në TikTok qw tregon një breshkë që bezdis një mace teksa e ndjek kudo që shkon dhe nuk e lë të qetë e publikuar nga njw grua ukrainase tashmw wshtw bwrw virale.

“Është mesditë, është vapë e padurueshme dhe macja gri në video po shijon një sy gjumë. Mirëpo, një vizitore e paftuar ia prish gjumin”, thuhet krahas videos së publikuar.

Breshka në video shihet teksa luan me macen por kjo e fudnit siç duket nuk ka oreks për lodra.

 Macja përpiqet të largohet nga zvarraniku, por breshka nuk ndalet derisa katër putroshja irritohet mbi të gjtiha kur i ngacmojë bishtin .

Por më në fund macja gjeti strehim në një kopsht të rrethuar me mure dhe arriti të shpëtojë nga breshka.

Videoja e ngarkuar në TikTok tashmë ka 2.5 milionë shikime, siç shkruan gazeta gjermane Bild .

(Kosova Sot Online)