Ky është seriali që vjen me detaje rrëqethëse të shtëpisë famëkeqe

  • E.K /
  • 26 October 2022 - 14:37
Ky është seriali që vjen me detaje rrëqethëse të shtëpisë famëkeqe

Shtëpia e ëndrrave të një çifti kthehet në një makth total në The Watcher të Netflix. Seriali i kufizuar, nga krijuesi Ryan Murphy, bazohet në një histori të vërtetë që është pothuajse shumë e tmerrshme për t’u besuar. Në serialin, që po transmetohet tani, Dean dhe Nora Brannock (të luajtur nga Bobby Cannavale dhe Naomi Watts) lëvizin në një lagje idilike në New Jersey, ku ata supozojnë se fëmijët e tyre do të fshihen nga të këqijat e botës.

Por këto periferi të pasura fshehin diçka të keqe. Menjëherë pasi u vendosën në shtëpinë e tyre të re, çifti fillon të marrë letra kërcënuese nga dikush që e quan veten “Vëzhguesi”.

Ky shkrimtar i padëshiruar fillon të terrorizojë familjen në mënyra që duhet ta bëjnë çdo fans të “American Horror Story” të ndihet si në shtëpi.

(Kosova Sot Online)