Shikoni se si macja përshëndet pronarin e saj kur shkon në punë

  • A.P /
  • 22 November 2023 - 13:47
Shikoni se si macja përshëndet pronarin e saj kur shkon në punë

Një video e një maceje që përshëndet pronarin e saj është bërë virale në TikTok, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Macja po qëndronte mbi komodinë dhe një burrë i cili po shkonte për në punë vendosi ta xhironte si dhe ta përshëndeste me dorë, si për çudi edhe macja ia ktheu përshëndetjen në të njëjtën mënyrë.

 

 

Me t’u publikuar në TikTok, videoja ka grumbulluar mbi 40 milionë shikime.

Siç shihet në këtë video, macja jo vetëm që tundi putrën e saj vetëm një herë për ta përshëndetur pronarin e tij, por kjo ndodhi disa herë madje.

@winverwaves #catsoftiktok #ragdollcat ♬ original sound - Winver The Waving Kitty

(Kosova Sot Online)