Shikoni si dreri përplaset në derën e xhamit

  • A.P /
  • 18 February 2024 - 08:58
Shikoni si dreri përplaset në derën e xhamit

Qytetarët e Karolinës së Jugut mbetën të habitur kur një dre u përplas me derën e përparme të një dyqani, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Dëshmitarët thanë se dreri u bllokua përkohësisht midis dyerve në hyrje.

 

 

“Unë shikova në të djathtën time dhe pashë se ky dre ishte bllokuar”, tha dëshmitari Eric Lascer.

“I gjori. Kishte dyer me xham nga të gjitha anët dhe ai po bënte gjithçka për të dalë nga aty”, shtoi Lascer.

Bëhet e ditur se dreri përfundimisht arriti të gjejë rrugëdaljen përmes derës së thyer.

(Kosova Sot Online)