Kjo është kënga zyrtare e Shqipërisë për 'Euro 2024'

  • A.P /
  • 30 May 2024 - 17:58
Kjo është kënga zyrtare e Shqipërisë për 'Euro 2024'

Këngëtari i njohur Capital T, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Albania" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm.

 


E cila është dhe kënga zyrtare e Shqipërisë për Kampionatin Evropian që mbahet në Gjermani.


 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Albania" nga  Capital T.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)