Publikohet video: Kështu e priti publiku Shkurte Fejzën në Tiranë

  • A.P /
  • 21 June 2024 - 14:30
Publikohet video: Kështu e priti publiku Shkurte Fejzën në Tiranë

Artistja e njohur e këngës shqipe Shkurte Fejza e ka jetësuar koncertin e saj "50 vjet Krenari" mu në zemër të Tiranës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Në Pallatin e Kongreseve ka trumbetuar muzika e bukur shqipe e interpretuar live me elekuencën e mbretëreshës së muzikës popullore.

"Xhamadani vija -vija" ishte njëra prej këngëve që e ngriti publikun e pranishëm në këmbë.

Në vijim mund ta shikoni videon dhe ta dëgjoni këngën nga vendi i ngjarjes...


(Kosova Sot Online)