“Në mendjen time jam 23”, por a e dini moshën e vërtetë të Çiljetës? - VIP - Kosova Sot
“Në mendjen time jam 23”, por a e dini moshën e vërtetë të Çiljetës?

“Në mendjen time jam 23”, por a e dini moshën e vërtetë të Çiljetës?

Kengetarja e njohur Ciljeta Xhilaga e ftuar ne emisionin “Chic” te moderatores Fjodora Fiora ne News 24, ka treguar edhe moshen e saj.

Le të flasim pak për impenjimet e tua, djali vajti 5 vjec…
Po ai në shkurt bën 5 vjeç ndërsa unë 33 vjece.

Si i mban 33 vite?
Në mendjen time jam 23 unë. Jam akoma Çili ëndërrimtare, që ëndërron me sy hapur që sheh kukulla, që beson në dashurinë e vërtetë që beson në princin e kaltër. Nuk ka ndryshuar asgjë tek unë si individ brenda domethënë. Madje dhe Fernandon kur e shoh them e kam bërë unë apo është vëllai im. Kemi një marrëdhënie shumë të ngushtë. Ai është i dashuruar me mamin e tij. Fernando ngrihet në mëngjes, më puth, më thotë dashuria ime. Ai më fal shumë dashuri. Kalojmë shumë kohë bashkë por kur kam angazhime e lë tek mami por pjesën tjetër është me mua.

(kosova Sot)

3 orë e 31 minuta më parë
10/12/18