Sara befason me përgjigjen, tregon se çfarë gjinie ka dëshirë që të jetë foshnja e saj

  • E.K /
  • 25 April 2024 - 09:48
Sara befason me përgjigjen, tregon se çfarë gjinie ka dëshirë që të jetë foshnja e saj

Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo dhe Bardhi shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Në rrjetin social “Instagram”, Sara është pyetur se çfarë gjinie ka dëshirë Bardhi që të jetë foshnja e tyre.

Sara ka treguar se Bardhi ka dëshirë që të jetë vajzë, ndërsa ajo djalë.

Mirëpo, ajo shtoi se me rëndësi është që të jetë i shëndetshëm.

(Kosova Sot Online)