Shikoni këtë fotografi të Ingrit Gjonit, para se ta fshijë(Foto) - VIP - Kosova Sot
Shikoni këtë fotografi të Ingrit Gjonit, para se ta fshijë(Foto)

Shikoni këtë fotografi të Ingrit Gjonit, para se ta fshijë(Foto)

Këngëtarja  nga Shqipëria Ingrit Gjoni në postimet e fundit  duket mjaft sexy dhe provokative transmeton Kosova Sot.

Image

Kurse në postimin e sotëm ajo po i dëshpëron adhuruesit,e veshur shumë gjerë,me atlete dhe më një palë syze të mëdha duket si nata me ditë me fotografitë e publikuara ditë më parë.

Image

 

 

 

(Kosova Sot)

21 orë e 49 minuta më parë
10/12/18