Brenda vilës luksoze të Ermalit dhe Amit, do të mbeteni pa mend (Foto) - VIP - Kosova Sot
Brenda vilës luksoze të Ermalit dhe Amit, do të mbeteni pa mend (Foto)

Brenda vilës luksoze të Ermalit dhe Amit, do të mbeteni pa mend (Foto)

Shtëpia e re e Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës është një vilë luksoze në kompleksin “Rolling Hills” në periferi të Tiranës.

Moderatori i “Xing me Ermalin” më në fund ka zbuluar për publikun një pjesë të shtëpisë së tij luksoze.

Ermali në një video shihet duke luajtur me të birin Joel në sallonin e vilës.

Nga video dallohet edhe një pjesë e dhomës së ndejnjes dhe asaj të ngrënies.

Si ju duket?

(Kosova Sot)

17 orë e 2 minuta më parë
10/12/18