Arta Bajrami bëhet sërish nënë, ky është emri i veçantë i vajzës! - VIP - Kosova Sot
Arta Bajrami bëhet sërish nënë, ky është emri i veçantë i vajzës!

Arta Bajrami bëhet sërish nënë, ky është emri i veçantë i vajzës!

Këngëtarja kosovare Arta Bajrami, është bërë nënë për të tretën herë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Xhemajl Sekiraqa, e kanë plotësuar familjen e tyre edhe me një vajzë, e cila erdhi në jetë këtë të enjte.

Bajrami tashmë ka edhe një vajzë e një djalë, ndërsa tash e tutje do jetë edhe nëna e një vogëlusheje me një emër shumë të veçantë.]

ELECTRA është emri që çifti ka zgjedhur për vajzën e tyre, emër për të cilin mund të thuhet se është tejet special dhe i padëgjuar më herët në mesin e shqiptarëve.

Njoftimin për lindjen e Arta Bajramit e ka dhënë vëllai i saj Don Arbas, përmes profilit të tij në Facebook.

Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 40 minuta më parë
14/12/18