Stresin e ndjek Policia, ja çfarë ka bërë këtë herë (Video) - VIP - Kosova Sot
Stresin e ndjek Policia, ja çfarë ka bërë këtë herë (Video)

Stresin e ndjek Policia, ja çfarë ka bërë këtë herë (Video)

Reperi i njohur Stresi, ka pasur disa herë probleme me policinë shqiptare, por mesa duket edhe dje eshte ndiere i bezdisur.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një video ku shihet që drejton makinën dhe pas ka një patrullë policie.

Nuk dihet nëse e kanë ndaluar Stresin, por sic duket nga video, ai është pa rrip sigurimi.

(Kosova Sot)

6 orë e 4 minuta më parë
16/12/18