''Bëj dashuri me mua dhe fito para'', preferuara e Noizy-t shtang me fjalët (Foto) - VIP - Kosova Sot

''Bëj dashuri me mua dhe fito para'', preferuara e Noizy-t shtang me fjalët (Foto)

Kohët e fundit ajo po merr shumë vëmendje, e kjo për shkak të fotove provokuese por edhe fjalëve që zgjedh të vendosë si përshkrim.

Oriola Marshi së fundmi ka publikuar një foto teksa shihet duke ekspozuar trupin, ndërsa më shumë vëmendje kanë tërhequr fjalët e saj.oriola rtuhgh

“Q*** me mua dhe fito ca para”, ka shkruar ajo.

Pak muaj më parë ajo u bë pjesë e grupit “OTR”, duke u kthyer kështu në të preferuarën e grupit të njohur muzikor.

(Kosova Sot)

19 orë e 42 minuta më parë
19/12/18