Një nuse si Marina, shkon në shtëpinë e burrit për festa (Foto) - VIP - Kosova Sot
Një nuse si Marina, shkon në shtëpinë e burrit për festa (Foto)

Një nuse si Marina, shkon në shtëpinë e burrit për festa (Foto)

Marina dhe Getoari kurorëzuan në martesë këtë vit dashurinë e tyre. Sigurisht që si nuse e re Vitin e Ri Marina e kaloi në Kosovë pranë familjes së bashkëshortit, ku duket se e kanë pritur shumë mirë. Në një foto të postuar në ‘Instagram’ nga vetë Marina, me përshkrimin “Ushqimi me i mire ne Kosove- FLI” na ka lenë të kuptojmë se ka ngelur mjaft e kënaqur nga çdo gjë. Fli-në mesa duket e ka gatuar dikush nga familja e Getoarit, duke qenë se është edhe personi të cilit i ka bërë tag. Sa nuse me fat Marina!

(Kosova Sot)

16 orë e 2 minuta më parë
23/01/19