Xhensila dhe Besi komshinj të “bezdisshëm”, u trokasin në derë pas veprimeve që bëjnë - VIP - Kosova Sot
Xhensila dhe Besi komshinj të “bezdisshëm”, u trokasin në derë pas veprimeve që bëjnë

Xhensila dhe Besi komshinj të “bezdisshëm”, u trokasin në derë pas veprimeve që bëjnë

Xhensila dhe Bes Kallaku tashmë jetojnë të lumtur në shtëpinë e tyre të re, pak kohë nga dasma madhështore që mbajtën në muajin shtator.

Por duket se çifti i artistëve nuk ndonjëherë “bezdis” komshinjtë, kur bukuroshja Xhensilë këndon me zë të lartë në shtëpi.Këtë e ka treguar vetë aktori i humorit, i cili ka postuar një video të shkurtër kur Xhensila është duke kënduar, e më pas shkruan me humor se komshiu u ka trokitur në derë për t’u thënë se po bënin zhurmë.

Image

 

(Kosova Sot)

9 orë e 34 minuta më parë
11/12/18