Jin dhe jang! - VIP - Kosova Sot
Jin dhe jang!

Jin dhe jang!

Alessandra Ambrosio dhe Kelly Rohrbach, sikur e plotësojnë bukurinë e njëra-tjetrës Konsiderohen dy femrat më të bukura në botë. Dhe, Alessandra Ambrosio dhe Kelly Rohrbach e dëshmuan edhe një herë këtë gjë, pasi që u panë së bashku afër Los Anxhelesit, të martën. Modelet e "Victoria's Secret" tërhiqnin vëmendjen të veshura me rroba të sofistikuara, në eventin e organizuar nga "Vanity Fair" dhe "Lancome Paris", me titull "Toast Women". Nëse e keni parasysh se çka janë jin dhe jang në filozofinë budiste, atëherë e keni të qartë se si dukeshin këto dy kolege 'të nxehta'.

(Kosova Sot)

12 orë e 35 minuta më parë
10/12/18