Eni Koçi shfaqet super seksi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Eni Koçi shfaqet super seksi (Foto)

Eni Koçi shfaqet super seksi (Foto)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi është mjaft e dashur nga publiku, dhe falë sukseseve të saj ajo gëzon sot me mijëra ndjekës në rrjetet social,transmeton Kosova Sot.

Së fundmi Eni ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet shumë  bukur e vesh me një palë xhinse dhe një bluzë sportive.

 

I see you ????

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

(Kosova Sot)

10 orë e 51 minuta më parë
14/12/18