I doli kismeti - VIP - Kosova Sot
I doli kismeti

I doli kismeti

Ju e njihni atë. Ju e doni atë. Ajo është një nga supermodelet më të famshme nëpër rrjetet shoqërore të gjeneratës. Dhe, Hailey Baldwin është mbushur me një lajm të ri. Dimë shumë edhe për miket e saj dhe të dashurit e tyre (Bella, Gigi, Kendall, etj., etj., etj.), por adhuruesit po pyesin a është Hailey Baldwin beqare? Dhe nëse jo, me kë është në lidhje? Për ata që nuk e dinë, kemi një porosi për botën. Më 3 janar 2018, adhuruesit kanë menduar se ka gjasë që Hailey Baldwin jo vetëm se ishte në lidhje me këngëtarin Shawn Mendes, por madje edhe e fejuar për të. Vetëm disa ditë pas Vitit të Ri, Baldwin u shfaq me një unazë në gisht në një plazh në Majami. 

(Kosova Sot)

4 orë e 39 minuta më parë
12/12/18