Sot të gjithë 'çmenden' pas bukurisë së saj, por ja si dukej Afrona Dika para se të bëhej e famshme

  • 28 mars 2019 - 15:35
Sot të gjithë 'çmenden' pas bukurisë së saj, por ja si dukej Afrona Dika para se të bëhej e famshme

Në muajin shtator, pritet që këngëtari i njohur Blero Muahrremi të kurorëzojë dashurinë në martesë me Afrona Dikën.

Afrona është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka zbuluar se kanë nisur përgatitjet për dasmën.

Bashkëshortja e ardhshme e Bleros është shumë e bukur, e gjithashtu edhe mjaft e komentuar në media e rrjetet sociale për stilin e saj të veçantë. Por e dini se si dukej ajo para shumë vitesh?

Këtë e ka zbuluar vetë Afrona, e cila sot ka postuar një foto në “Instastory” një foto kur ka qenë e vogël. “Unë e vogël”, shkruan ajo në foto.

Nga fotografia kuptojmë se ka të njëjtat tipare dhe ky imazh demonstron më së miri se bukuria e saj është tërësisht natyrale.

(Kosova Sot)