Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

  • 26 prill 2019 - 16:28
Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

LaShyhrete Behluli është kthyer prapa në kohë, duke sjellë fotografi të realizuar shumë vite më parë

Këngëtarja postoi një foto ku shihet me ëmbëlsinë e njëjtë që ka tani,  ndërsa ia la mbishkrimin “Ne ditet e rinise ”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është “Je e vetmja”, të cilën ia ka dedikuar nënës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Ky projekt ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube dhe është pritur mirë nga publiku. 

(Kosova Sot)