Meda e ‘djeg’ atmosferën nëpër dasma, por a e dini sa paguhet?

  • 28 prill 2019 - 13:52
Meda e ‘djeg’ atmosferën nëpër dasma, por a e dini sa paguhet?

Në një emision televiziv ku ishte i ftuar këngëtari Meda, u pyet për jetën private dhe atë profesionale.

Këngëtari njihet se është i pranishëm në ahengje familjare ku ‘ndez‘ atmosferën dhe argëton të pranishmit.

Një pyetje që iu parashtrua ishe ‘Sa paguhesh për një dasmë’?

‘Është sekreti i jemi se nuk kom qef me i thon çmimet, mirë paguhemi mirë, shyqyr Zotit‘, u shpreh këngëtari.

(Kosova Sot)