Adelina pozon për herë të parë pa burrë, ka dalur vetë 'mu kënaq'

  • 28 prill 2019 - 15:17
Adelina pozon për herë të parë pa burrë, ka dalur vetë 'mu kënaq'

Fokusi i mediave rozë te jeta e këngëtares nga Shkupi Adelina Tahiri, kanë bërë që edhe vetë këngëtarja të jetë aktive nëse jo me projekte muzikore, atherë me fotografi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E që kjo gjë po i ecë goxha shumë, shikoni fotografinë e fundit postuar në profilin e saj në Instagram dhe vërtetoni sa po e shijon ditën edhe kur pozon e vetme pa burrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot)