Morena Taraku ndez rrjetin, gati t’i eksplodojë gjoksi

  • 30 prill 2019 - 19:02
Morena Taraku ndez rrjetin, gati t’i eksplodojë gjoksi

Këngëtarja Morena Taraku ka publikuar një video ku është shfaqur provokuese.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ajo shpesh ndan me ndjekësit dhe fansat e saj postime të tilla.

Morena, çdoherë tregon jetën luksoze duke reklamuar veshjet e shtrenjta, makinat dhe shumë gjëra të tjera.

Së fundi, në videon e postuar ajo ka bërë një paraqitje provokuese duke treguar gjoksin e bollshëm. 

Morena, po vazhdon të bëjë ndërhyrje kirurgjike ku ka ndryshuar tejet shumë dhe kjo po vërehet në postimet e fundit që ajo i bën. Ndryshime këto në konturat e fytyrës, buzë dhe posaçërisht në hundën e saj.

(Kosova Sot)