Rita Ora rrezaton Nju Njorkun

  • 09 maj 2019 - 19:01
Rita Ora rrezaton Nju Njorkun

Këngëtarja e hitit "Hot Right Now" Rita Ora, ishte pjesmarrëse në mbrëmjen e madhe të “Met Gala" 2019,  për herën e shatë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Rita dukej e pabesueshme ndërsa po ecte përgjatë rrugës së NYC-së në ansamblin mahnitës që bënte pjesën më të madhe të trupit të saj të zbutur.

Duke theksuar belin e saj të shtrirë, ajo mbante një rrip të trashë të zezë duke shtuar një spërkatje të mëtejshme të ngjyrës, derisa kishte vendosur një palë syze dielli të modës mirrored.

Këngëtarja kohët e fundit ishte e sinqertë ndërsa diskutonte efektet e 'trolling' dhe shkoi aq larg sa të thoshte se ajo mund të linte mediat sociale për të shmangur shqyrtimin e mëtejshëm.

(Kosova Sot Online)