Cila më e bukur Engjellusha apo Learta? Shyhretja nuk përzihet

  • 13 maj 2019 - 15:05
Cila më e bukur Engjellusha apo Learta? Shyhretja nuk përzihet

Këngëtarja Engjëllusha Salihu me këngën "Fejesa", ka godiur në shenjë, pasi tanimë dhe po afron sezona e dasmave, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Por tani dhe Lerata ka filluar rrugën e muzikës, pasi vetëm para pak ditësh ajo lansoj këngën "Për ty Nexhmije", në bashkëpunim me vjehërrën e saj Shyhereten.

Derisa së fundmi, në një fotografi, publikuar në Instastory, ato kanë pozuar së bashku, para pasqyrës, por cila është më e bukur.

Image

(Kosova Sot Online)