Bleona Qereti e ngritë në këmbë gjithë Kaliforninë, pamje joshëse

  • 15 maj 2019 - 08:21
Bleona Qereti e ngritë në këmbë gjithë Kaliforninë, pamje joshëse

Bleona Qereti gjithnjë sigurohet që të rrëmbejë vëmendjen sa herë paraqitet në televizion.

Bukuroshja shqiptare ka mbi dy dekada që është në skenë dhe ajo gjithnjë është siguruar që të jetë atraktive, shkruan Kosova Sot Online.

Në foton e fundit ajo ka pozuar në bikini ngjyrë të kuqe, duket shumë joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bleona (@bleona) on

(Kosova Sot Online)