Sa bukur po duket Greta, veç kush e xhelozon se pranon

  • 15 maj 2019 - 16:09
Sa bukur po duket Greta, veç kush e xhelozon se pranon

Përveçse aktive me projekte muzikore dhe mbrëmje të shumëta, këngëtarja Greta Koçi vazhdon të jetë edhe ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi ajo ka pozuar përplot sharm, saqë veç kush e xhelozon se pranon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(Kosova Sot Online)