Remzie Osmani më në formë se kurrë, pozon nga Stambolli

  • 21 maj 2019 - 18:26
Remzie Osmani më në formë se kurrë, pozon nga Stambolli

Njëra prej këngëtareve më të popullarizuara shqiptare padyshim se është edhe emri i Remzie Osmanit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përveç mbrëmjeve muzikore dhe dasmave të shumëta, ku gjatë sezonës ajo është tejet e angazhuar.

Këngëtarja ka zgjedhur që të pushojë paksa...

Në një fotografi postuar në profilin e saj në  Instagram, Remzia ka pozur më në formë se kurrë nga sheshi "Taksim" në Stamboll.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

(Kosova Sot Online)