Albërie Hadërgjonaj merr vendimin e rëndësishëm në lidhje me jetën e saj

  • 25 maj 2019 - 10:16
Albërie Hadërgjonaj merr vendimin e rëndësishëm në lidhje me jetën e saj

Albëria Hadërgjonaj ëhtë një ndër këngëtaret që përflitet më së shumti në mediat rozë jo vetëm për zërin e saj unik por edhe përsa i përket jetës private.

Ajo është përfolur për shumë lidhje të sajat si njëherë me politikan dhe një herë me biznesmen.

Por në lidhje me këto thashetheme ajo është shprehur se njeriu duhet të bëjë në jetë atë që ndihet më mirë gjithashtu njerëzit duhet të kuptojnë që ajo është e lumtur me atë që bën dhe në jetë nuk ka ecur falë dikujt.

Dhe së fundmi modelja me anë të një postimi në Instastory ka treguar se është gati për një kapitull të ri të jetës së saj.

‘Jam gati për një kapitull të ri të jetës time’ ka shkruajtur këngëtarja në postimin e saj duke na treguar kështu se ajo do t'ja nis gjithçka nga e para.

Se çfarë ndryshime do të ketë në kapitullin e ri të Albëries pritet të shihet në vazhdim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

(Kosova Sot Online)