Uliksi në Iftar bashkë me Nënën dhe tezet e tij të dashura

  • 25 maj 2019 - 23:17
Uliksi në Iftar bashkë me Nënën dhe tezet e tij të dashura

Në muajin e shenjët të Ramazanit çdo Iftar ka lezet, kur në tryezë ke më të dashurit e tu nga familja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E sonte së bashku me nënën e tij Mbretëreshën e muzikës shqipe Adelina Ismaili dhe tezet e dashura Emën e Zanfinën, Uliksi ka bërë Iftar.

Ka qenë këngëtarja Zanfina Ismaili, ajo që në Instastory ka shkruar: "E bekuar".

Image

(Kosova Sot Online)