Afrona Dika e thjeshtë dhe e bukur

  • 02 qershor 2019 - 09:14
Afrona Dika e thjeshtë dhe e bukur

Modelja Afrona Dika famën më të madhe e mori nga lidhja e saj me këngëtarin Blero.

Afrona është shumë e përfolur në media si për lidhjen e saj me Bleron po ashtu edhe për pamjen e saj, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo vazhdimisht poston fotografi në rrjetet sociale, të cilat nuk mund të ikin pa u komentuar. Modelja hiq më larg se sot  në instagram ka botuar një foto ku duket mjaftë simpatike,edhe pa grim.

 

 

(Kosova Sot Online)