Nora Istrefit reagon pas publikimit të këngës së re të Robertit

  • 27 qershor 2019 - 07:50
Nora Istrefit reagon pas publikimit të këngës së re të Robertit

Këngëtari dhe muzikanti Robert Berisha e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

‘S’të njoh më’ titullohet kënga e cila u pëlqye shumë nga publiku dhe ky projekt muzikor sigurisht se i ka pëlqyer edhe Norës e cila e ka shpërndarë në Instastory.

Nora dhe Roberti janë ndër çiftet e përfolura në estradë dhe prindër të një vajze simpatike e cila quhet Renee.

Image

 

(Kosova Sot Online)