Temperaturat ngriten para 'vakti', Angjela duart n'mes të këmbëve

  • 11 korrik 2019 - 21:21
Temperaturat ngriten para 'vakti', Angjela duart n'mes të këmbëve

Padyshim një prej modeleve më seksi shqiptare që po bën namin në Amerikë me paraqitjen e saj plot sensualitet dhe elegancë, është kush tjetër veçse Angjela Martinit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Bukuroshja shkodrane, i ka lënë të gjithë duke imagjinuar, derisa ka pozuar me kaq finesë, duke vendosur duart në mes të këmbëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ë (@angela_martini) on

(Kosova Sot Online)