Miranda&Mentori më të lumtur se kurrë për Donin&Detin

  • 21 korrik 2019 - 20:45
Miranda&Mentori më të lumtur se kurrë për Donin&Detin

Në familjen e këngëtares së mirëfilltë të muzikës popullore Miranda Hashani ka pasur festë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E protagonistët e festës kanë qenë dy fëmijët e saj Doni dhe Deti, të cilët e kanë kryer ritualin e synetisë.

Me këtë rast Mentori&Miranda kanë organizuar një festë, ku ka pasur shumë të ftuar që e kanë begatuar mbrëmjen.

Përmes një fotografie në profilin e saj, Miranda ka shkruar: "Me traditë e filluam mbrëmë festën tonë.
Faleminderit shumë të gjithëve nga zemra që ishit bashk me ne për të ndarë këtë gëzim.
Ua kthefshim për të mirë gjithmonë".

 

Me traditë e filluam mbrëmë festën tonë ë Faleminderit shumë të gjithëve nga zemra që ishit bashk me ne për të ndarë këtë gëzim ë Ua kthefshim për të mirë gjithmonë ë

Posted by Miranda Hashani on Sunday, July 21, 2019

(Kosova Sot Online)