Elvana më provokuese se kurrë më parë në klipin me Ardian Bujupin

  • 02 gusht 2019 - 10:40
Elvana më provokuese se kurrë më parë në klipin me Ardian Bujupin

Dyshja e njohur kanë realizuar me klip projektin e ri muzikor, të paralajmëruar kohë më parë.

Këngëtari Bujupi në kanalin Youtube ka lansuar projektin e titulluar “Meine Liebe” që e ka në bashkëpunim me Elvana Gjata, shkruan Kosova Sot Online.

Në këtë klip, vëmendje të madhe ka marrë paraqitja e Elvana Gjatës.

Këngëtarja ka mahnitur me pamjen e saj, ku shfaqet e freskët dhe shumë seksi.

(Kosova Sot Online)