Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ ju zbukuroj ditën

  • 13 gusht 2019 - 12:35
Potreti familjar i Almeda Abazit do t’ ju zbukuroj ditën

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin dhe tashmë ia kanë zbuluar portretin engjëllor.

Dhe ditën e sotme Almeda ja ka zbukuar ditën të gjithë ndjekësve të saj me një potret të familjes së saj.

Almeda së bashku me vogëlushin Efehanit dhe bashkëshorti i saj Tolgahan shfaqen në foto   ku shihet se sa është rritur vogëlushi Efehan.

Fotoja në pak minuta ka marrë me mijëra klikime. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Abazi Sayëman (@almeda92) on

 

(Kosova Sot Online)