Femrat me mikro-bikini i nxjerrin të gjitha në plazh

  • 17 gusht 2019 - 11:21
Femrat me mikro-bikini i nxjerrin të gjitha në plazh

Bikini shumë, po shumë të vogla. Ky është trendi më i ri i kësaj vere dhe që po trullos meshkujt.

Gjithnjë e më shumë bukuroshe nga e mbarë bota po zgjedhin mikro-bikinit tejet seksi për t’i veshur në plazhe.

Me këto rroba banje provokuese, që mezi ua mbulojnë pjesën intime të trupit, ato po çmendnin meshkujt. Këto lloj po pëlqehen shumë edhe nga të famshmet.

 

 

 

 

(Kosova Sot Online)