Vjollca e Shyhretja bashkë me burra për një fundjavë të këndshme

  • 18 gusht 2019 - 15:42
Vjollca e Shyhretja bashkë me burra për një fundjavë të këndshme

Krahas dasmave të shumëta, ku gjatë kësaj sezone janë të anagazhuara, këngëtaret e njohura Shyhrete Behluli dhe Vjollca Buqaj, kanë gjetur kohë edhe të bisedojnë për shumë gjëra me njëra-tjetrën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Për një fundjavë të këndshme, ato i kanë ftuar edhe bashkëshortët e tyre Naimin dhe Lulin, që bisedat të kapin një trajektore më të gjërë edhe gjeografike.

Ndërkohë ky takim miqësor, nuk ka mundur të ikë edhe pa këto dy fotografi, të cilat ne i sjellim për juve.

Image
Image

(Kosova Sot Online)