Eni Koçi pyet: Kush është ëmbelsira në këtë foto?

  • 21 gusht 2019 - 15:43
Eni Koçi pyet: Kush është ëmbelsira në këtë foto?

Këngëtarja e cila së fundmi ndryshoj ngjyrën e flokëve, po vazhdon të jetë shumë aktive si me projekte dhe mbrëmje muzikore, poashtu edhe në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image

Fjala është për këngëtaren e dashur për publikun Eni Koçi, e cila në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi teksa është duke shijuar ëmbëlsirën.

Image

Megjithatë ajo ka bërë edhe një pyetje për fansat e saj: Kush është ëmbëlsira në këtë foto?

E natyrisht që përgjigjet kanë qenë nga më të ndryshmet, të cilat mund ti lexoni me një klikim në fotografinë në vijim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on


(Kosova Sot Online)