Moni i Pro Band midis Prishtine, me bashkëshorten dhe me vajzën

  • 22 gusht 2019 - 19:26
Moni i Pro Band midis Prishtine, me bashkëshorten dhe me vajzën

Duke qenë tejet i angazhuar me dasma e ahengje të shumëta jo vetëm gjatë sezonës, Moni i grupit "Pro Band", më në fund ka gjetur pakëz kohë për familjen e tij, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një fotografi, ai shfaqet së bashku me bashkëshorten me vajzën e tij, mu në zemër të Prishtinës.

Image


(Kosova Sot Online)